KONST / Ramar / Ram 5304441
*
nr 530 4441
Ram
förgylld, 27x38
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juni 2008
kl 17:31:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/6 22:08:53
1
150 kr
14/6 23:16:34
2
200 kr
16/6 11:55:14
3
350 kr
16/6 17:24:56
1
350 kr
16/6 17:25:19
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:28
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57
-
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:00
*
Ram
nr 530 4441
Ram
förgylld, 27x38
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juni 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/6 22:08:53 | 1 | 150 kr |
14/6 23:16:34 | 2 | 200 kr |
16/6 11:55:14 | 3 | 350 kr |
16/6 17:24:56 | 1 | 350 kr |
16/6 17:25:19 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ram ramar
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:17 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:28 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:57 -
5047 FÃ¥gelholk
Mosaik. Höjd: 44cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06 -
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:00